Kérdése van?

Telefon: 0361/802-612
E-mail: info@novapex.ro

Kapcsolat

 

Cím: Aurel  Vlaicu utca, 150 szám
440122 Szatmár, Románia
Fax: 0261-710 965
E-mail: info@novapex.ro Nr.O.R.C.: J30/555/2002
Telefon: 0361-802 612; Adószám: RO 15004744

Management

Simon Attila
Ügyvezető Igazgató
E-mail: attila.simon@kreativ.com.ro

Soncodi Cosmin-Lorin
Beszerzési menedzser
Tel: 0755-125.299
E-mail: cosmin.soncodi@kreativ.com.ro
   
Bartha Melinda-Ildikó
HR felelős
Tel: 0746-193.532
E-mail: melinda.bartha@kreativ.com.ro

Dan Liliana-Clara 
Könyvelő
Tel: 0740-233.609
E-mail: liliana.dan@kreativ.com.ro

   
Bian Camelia 
Jogász
Tel: 0742-273.949
E-mail: camelia.bian@kreativ.com.ro
Vida Benjamin-Roland
Junior Marketer
Tel: 0757-082.908
E-mail: benjamin.vida@kreativ.com.ro

 

Ügyfélkapcsolat

Haraszthy Dana
Szatmári munkapont
Tel: 0740-145.946
E-mail: dana.haraszthy@novapex.ro
Costa Judit
Szatmári munkapont
Tel: 0747-036.201
E-mail: judit.costa@novapex.ro

 

Eladási ügynökök

Ancu Tiberius Nicolae
Tel: 0745-530.643
E-mail: tibi.ancu@novapex.ro 
Megyék: Argeș, Dambovița, Prahova, Olt, Teleorman, Bukarest, Pitești
Bici Balázs
Tel.: 0747-298.270
E-mail: balazs.bici@novapex.ro
Megyék: Szatmár, Máramaros, Várad, Szilágy megye, Beszterce Naszód
   
Ureche Laurențiu Mihai
Tel.: 0745-918.572
E-mail: laurentiu.ureche@novapex.ro
Megyék: Szeben, Brasó, Vajdahunyad, Arad, Temes megye
Fecioru Daniel
Tel.: 0745-539.178
E-mail: daniel.fecioru@novapex.ro
Megyék: Kolozs megye, Mehedinți, Dolj, Gorj, Vălcea, Argeș
   
Ruczuj Dénes
Tel.: 0745.506.237
E-mail: denes.ruczuj@novapex.ro
Megyék: Kovászna, Hargita, Fehér megye, Maros
 
   
   

 

Kérdése van? Vegye fel velünk a kapcsolatot!

Név*:

Cégnév:

Email cím*:

Telefonszám:

Üzenet: