Aveți întrebări?

Telefon: 0361/802-612
E-mail: info@novapex.ro

Contact

Adresă: Str. Aurel Vlaicu, Nr. 150
440122 Satu Mare, România
Fax: 0261-710 965
E-mail: info@novapex.ro Nr.O.R.C.: J30/555/2002
Telefon: 0361-802 612; C.I.F.: RO 15004744

Reprezentant de vânzări


Ruczuj Dénes

Tel.: 0745.506.237
E-mail: denes.ruczuj@novapex.ro
Județe: Harghita, Covasna, Alba, Mureș


Ureche Laurențiu Mihai

Tel.: 0745-918.572
E-mail: laurentiu.ureche@novapex.ro
Județe: Brașov, Sibiu, Hunedoara

   

Calance Florin
Tel.: 0748-108.405
E-mail: florin.calance@novapex.ro
Județe: Arad, Timiș, Caraș-Severin

Simion Dragos
Tel.: 0745-539.178
E-mail: dragos.simion@novapex.ro
Județe: Argeș, Vâlcea, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Teleorman

   

Bici Balázs

Tel.: 0747-298.270
E-mail: balazs.bici@novapex.ro
Județe: Satu Mare, Sălaj, Bihor

Tolnai Sorin

Tel.: 0771-791.473
E-mail: 
sorin.tolnai@novapex.ro
Județe: Cluj, Maramureș

Manager vânzări


Alexandru Toroplean
Tel.: 0786-585.212
E-mail: alexandru.toroplean@novapex.ro

 

Servicii Clienți


Haraszthy Dana

Punct de lucru Satu Mare
Tel: 0740-145.946
E-mail: dana.haraszthy@novapex.ro


Costa Judit
Punct de lucru Satu Mare
Tel: 0747-036.201
E-mail: judit.costa@novapex.ro

 

Administrativ


Simon Attila
Director General
E-mail: attila.simon@kreativ.com.ro


Soncodi Cosmin-Lorin
Manager achiziții
Tel: 0755-125.299
E-mail: cosmin.soncodi@kreativ.com.ro

   

Bartha Melinda-Ildikó

Responsabil Resurse Umane
Tel: 0746-193.532
E-mail: melinda.bartha@kreativ.com.ro


Dan Liliana-Clara 

Contabil
Tel: 0740-233.609
E-mail: liliana.dan@kreativ.com.ro

   

Vida Benjamin-Roland

Specialist Marketing
Tel: 0768-419.766
E-mail: benjamin.vida@kreativ.com.ro
 
 

 

Contactați-ne cu încredere!

Pentru oferta de pret contactati-ne cu incredere

Numele*:

Nume firmă:

E-mail*:

Număr de telefon:

Mesaj:

Am citit și accept termenii și condițiile.

Datele personale furnizate vor fi tratate corespunzător normelor legale în vigoare, nici o companie terță nu participă la prelucrarea datelor dumneavoastră.