Aveți întrebări?

Telefon: 0361/802-612
E-mail: info@novapex.ro

Contact

Adresă: Str. Aurel Vlaicu, Nr. 150
440122 Satu Mare, România
Fax: +40 0261 710 965
E-mail: info@novapex.ro Nr.O.R.C.: J30/555/2002
Telefon:  +40 361 802 612 C.I.F.: RO 15004744

 

Manager vânzări


Ureche Laurențiu Mihai
Tel.: +40 745 918 572
E-mail: laurentiu.ureche@novapex.ro

 

 

Reprezentant de vânzări


Ruczuj Dénes

Tel.: +40 745 506 237
E-mail: denes.ruczuj@novapex.ro
Județe: Harghita, Covasna, Alba, Mureșmailto:andrei.hunyadi@novapex.ro

Bici Balázs

Tel.: +40 747 298 270
E-mail: balazs.bici@novapex.ro
Județe: Satu Mare, Sălaj, Bihor 
   

Simion Dragos
Tel.: +40 745 539 178
E-mail: dragos.simion@novapex.ro
Județe: Argeș, Vâlcea, Gorj, Mehedinți, Dolj, Olt, Teleorman

Doru Popa
Tel.: +40 757 102 017
E-mail: doru.popa@novapex.ro
Județe: Botoșani, Suceava, Neamț, Bacău, Iași, Vaslui, Vrancea, Galați, Brăila

   

Vartan Răzvan
Tel.: +40 748 108 405
E-mail: razvan.vartan@novapex.ro
Județe: Sibiu, Brașov, Alba, Hunedoara

 

Servicii Clienți


Haraszthy Dana

Punct de lucru Satu Mare
Tel: +40 740 145 946
E-mail: dana.haraszthy@novapex.ro

Alexa Edina

Punct de lucru Satu Mare
Tel: +40 747 036 201
E-mail: edina.alexa@novapex.ro
   

Biró Andrea

Punct de lucru Satu Mare
Tel: +40 764 401 130
E-mail: andrea.biro@novapex.ro
 

 

Business Development Manager – Ventilație:


Molnár Péter

Tel: +40 787 329 920
E-mail: peter.molnar@novapex.ro

 

Administrativ


Simon Attila
Director General
E-mail: attila.simon@kreativ.com.ro


Soncodi Cosmin-Lorin
Manager achiziții
Tel: +40 755 125 299
E-mail: cosmin.soncodi@kreativ.com.ro

   

Bartha Melinda-Ildikó

Responsabil Resurse Umane
Tel: +40 746 193 532
E-mail: melinda.bartha@kreativ.com.ro


Dan Liliana-Clara 

Contabil
Tel: +40 740 233 609
E-mail: liliana.dan@kreativ.com.ro

   

Somkereki József
Referent de specialitate marketing
Tel: +40 742 431 260
E-mail: jozsef.somkereki@kreativ.com.ro

Nébel Enikő
Specialist Marketing
Tel: +40 745 789 888
E-mail: marketing@kreativ.com.ro

Molnar Elisabeta
Copywriter
E-mail: elisabeta.molnar@kreativ.com.ro

Contactați-ne cu încredere!

    Numele*:

    Nume firmă:

    E-mail*:

    Număr de telefon:

    Mesaj:

    Am citit și accept termenii și condițiile.

    Datele personale furnizate vor fi tratate corespunzător normelor legale în vigoare, nici o companie terță nu participă la prelucrarea datelor dumneavoastră.