Aveți întrebări?

Telefon: 0361/802-612
E-mail: info@novapex.ro

Contact

Adresă: Str. Aurel Vlaicu, Nr. 150
440122 Satu Mare, România
 
E-mail: info@novapex.ro Nr.O.R.C.: J30/555/2002
Telefon:  +40 361 802 612
                 +40 361 405 984
C.I.F.: RO 15004744

 

Manager vânzări


Ureche Laurențiu Mihai
Tel.: +40 745 918 572
E-mail: laurentiu.ureche@novapex.ro

 

 

Reprezentant de vânzări


Ruczuj Dénes

Tel.: +40 745 506 237
E-mail: denes.ruczuj@novapex.ro
Județe: Harghita, Covasna, Alba, Mureș

Mezei Răzvan-Vasile
Tel.: +40 747 298 270
E-mail: razvan.mezei@novapex.ro
Județe: Sălaj, Maramureș 

   

Bădescu Mihai-Radu
Tel.: +40 745 539 178
E-mail: mihai.badescu@novapex.ro
Județe: Argeș, Vâlcea, Dâmboviţa

Incze Robert-Albert
Tel.: +40 786 844 157
E-mail: robert.incze@novapex.ro
Județe: Hunedoara, Gorj și Caraș-Severin

   

Glodean Norbert
Tel.: +40 773 768 987    
E-mail: norbert.glodean@novapex.ro
Județe: Satu Mare

Toderascu Bogdan
Tel.: +40 786 844 155   
E-mail: bogdan.toderascu@novapex.ro
Județe: Botoşani, Iaşi, Suceava, Vaslui 

Reprezentant tehnic


Toderaşcu Bogdan
Tel.: +40 786 844 155
E-mail: bogdan.toderascu@novapex.ro

 

Servicii Clienți


Alexa Edina

Punct de lucru Satu Mare
Tel: +40 747 036 201
E-mail: edina.alexa@novapex.ro

Costa Judit

Punct de lucru Satu Mare
Tel: +40 740 145 946
E-mail: judit.costa@novapex.ro
   
   

 

Business Development Manager – Ventilație:

Ureche Laurențiu Mihai
Tel.: +40 745 918 572
E-mail: laurentiu.ureche@novapex.ro

 

Administrativ


Simon Attila
Director General
E-mail: attila.simon@kreativ.com.ro


Șoncodi Cosmin-Lorin
Manager achiziții
Tel: +40 755 125 299
E-mail: cosmin.soncodi@kreativ.com.ro

   

Haris Anita

Responsabil Resurse Umane
Tel: +40 746 193 532
E-mail: anita.haris@kreativ.com.ro


Dan Liliana-Clara 

Contabil
Tel: +40 740 233 609
E-mail: liliana.dan@kreativ.com.ro

   

Țicală Ionuț-Alexandru
Specialist Marketing
Tel: +40 786 585 210
E-mail: ionut.ticala@kreativ.com.ro

Nébel Enikő
Specialist Marketing
Tel: +40 745 789 888
E-mail: marketing@kreativ.com.ro

   
   

Contactați-ne cu încredere!

    Numele*:

    Nume firmă:

    E-mail*:

    Număr de telefon:

    Mesaj:

    Am citit și accept termenii și condițiile.

    [dynamichidden pageslug "CF7_URL"]

    Datele personale furnizate vor fi tratate corespunzător normelor legale în vigoare, nici o companie terță nu participă la prelucrarea datelor dumneavoastră.